ورزشکاران فداکار ایران

تازه ترین رویداد های اخبار ورزشی ایران

باشگاه پرسپولیس تا اینجای فصل نقل و انتقالات دو بازیکن بزرگسال در دو پست جذب کرده است که این خرید‌ها تا حدی بحث برانگیز است.

از این جهت بحث‌ برانگیز که هیچ یک از این دو بازیکن در لیست خرید برانکو ایوانکوویچ که آن را تحویل مدیریت این باشگاه داده بودند، نبودند و در مورد جذب آنها نیز با کریم باقری هم که مربی ایرانی پرسپولیس است مشورت نشد.

طبیعی است که گابریل کالدرون هم به واسطه عدم شناختش از بازیکنان ایرانی دخالتی در این خرید‌ها نداشته باشد.

نکته جالب توجه اینکه فرشاد احمدزاده و محمد‌حسین کنعانی زادگان هر دو یک مدیر برنامه مشترک داشتند که رابطه خیلی نزدیکی با مدیریت باشگاه پرسپولیس دارد و حتی مشاور فنی او هم به حساب می آید.

در این میان قرار بود که ایگور سرگیف ازبک هم به جز خرید‌‌های پرسپولیس باشد اما کالدرون با این مسئله مخالفت کرد و متذکر شد که مهاجم خارجی تیم توسط خود او به تیم اضافه خواهد شد.

برخلاف برانکو که قصد نداشت بازیکنی را از تیمش کنار بگذارد، مسئولان باشگاه پرسپولیس از کالدرون خواسته‌اند ۳ بازیکن را در لیست مازاد قرار دهد.

برانکو در پست های دفاع، هافبک و حمله قصد تقویت تیمش را داشت.

به این شکل که در خط دفاع علی نعمتی و علیرضا آرتا قرار بود به عنوان بازیکنان زیر ۲۳ سال و امید به لیست پرسپولیس اضافه شده و بازیکنان جوان فعلی این تیم به صورت قرضی راهی تیم های دیگر شوند.

رسانه ها در مورد اخبار ورزشی ایران چه میگویند؟

به گزارش خبرگزاری اخبار ورزشی ایران ُ وزارت ورزش و جوانان در بیانیه ای نسبت به رفتار ناشایست آمریکا با اعضای تیم ملی والیبال ایران اعتراض کرد.

در این بیانیه آمده است :”رفتار مقامات آمریکایی به عنوان میزبان مرحله نهایی لیگ ملت های جهان با تیم ملی والیبال ایران، زننده و بر خلاف منشور المپیک و روح حاکم بر مناسبات ورزشی جهان است.

متاسفانه آمریکا در حالی برای سومین سال پیاپی میزبان این مرحله است که هیچگونه توجهی به معیارهای میزبانی و حضور تیم های شرکت کننده و قهرمانان ملی ایران قائل نیست.

وزارت ورزش و جوانان ضمن محکوم کردن رفتار غیر ورزشی و خارج از قواعد میزبانی رویدادهای جهانی از سوی آمریکا، امیدوار است با توجه به تکرار این رفتار، افتخار برگزاری رویدادهایی در این سطح از سوی فدراسیون جهانی به این کشور واگذار نشود. انتظار داریم برای جبران این رفتار ناشایست مقامات آمریکا از ملی پوشان عذرخواهی کنند”.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *