پرسپولیس نا امید شد و سپاهان خوشحال

اخبار ورزش ایران بررسی می کند:نا امیدی هواداران پرسپولیس از کمک پارس جنوبی جمع ها به قهرمانی:

به گزارش اخبار ورزشی ایران شاگردان برانکو ایوانکوویچ در شرایطی در هفته آخر میهمان پارس جنوبی جم خواهند بود که برای هت تریک قهرمانی خود تنها به یک امتیاز از این جدال نیاز دارند.

پرسپولیس با اختلاف سه امتیازی نسبت به سپاهان، برای هت تریک قهرمانی خود در هفته آخر در جم به میهمانی پارس جنوبی جم خواهد رفت و امیدوار است با دستیابی به حداقل امتیاز از این جدال به هدف خود دست یابد.

مهدی تارتار که سومین تجربه حضور خود روی نیمکت پارس جنوبی را تجربه می‌کند، طی این مدت توانسته آنها را از لیگ دسته اول به لیگ برتر بیاورد و ستاره‌های مطرحی اخبار ورزشی ایران را به فوتبال ایران معرفی کرده است.
آنها در اولین فصل حضور خود کاملا لیگ را تحت شعاع عملکرد خود قرار دادند و در نهایت نیز جایگاه پنجم را از آن خود کردند.

تیمی که در پایان آن فصل ستاره‌هایی مثل ایمان سلیمی، علی دشتی، فرشاد محمدی‌مهر و میثم تیموری راهی دیگر تیم‌های مطرح شدند. در این بین بازیکنانی همچون محمد طیبی، محسن فروزان و امید سینگ نیز توانستند بار دیگر بازار مناسبی برای خود به دست بیاورند و ستاره‌هایی همچون ابراهیم صالحی و … نیز نامی برای خود دست و پا کردند.

فصل جدید اما برای آنها چندان موفق پیش نرفته است؛ به گزارش اخبار ورزشی ایران آنها در فاصله یک هفته مانده به پایان فصل در جایگاه دوازدهم حاضر شده‌اند و این در حالی است که احتمال تنزل این رده در صورت از دست دادن امتیاز و کسب نتیجه رقبای پایین‌تر از آنها نیز وجود خواهد داشت.

روزهای بد در نیم فصل دوم:

عمده ناکامی پارس جنوبی در نیم فصل دوم شکل گرفته است و آنها با روندی نزولی در مسیر پایین جدول قرار دارند.

به گزارش اخبار ورزشی ایران شاگردان مهدی تارتار نیم فصل دوم را با ۲ پیروزی، ۷ شکست و ۵ تساوی دنبال می‌کند و طی این دیدارها ۱۷ گل دریافت کرده و ۱۱ گل به ثبت رسانده است.

آنها در نیم فصل دوم تنها دو بار و در جدال خانگی برابر فولاد و سایپا موفق به کلین شیت شده‌اند که هر دو بازی با تساوی بدون گل خاتمه یافته است.

 

هواداران پرسپولیس نا امید از قهرمانی و کمک تارتار
تماسی گرفته نشد \ هواداران نا امید شدند
گلزنان غیر تکراری:

با توجه به ارایه پیشنهادات تیم اخبار ورزشی ایران با زهم ترکیب ثابت است.
پارس جنوبی جم در نیم فصل دوم ۱۱ گل به ثمر رسانده که یکی از گل‌های آنها توسط حریف رقم خورده. نکته جالب توجه اینجاست که زننده ۹ گل دیگر آنها بازیکنان متفاوتی هستند و تنها روح الله سیف اللهی بوده که دو بار در نیم فصل دوم و البته از روی نقطه پنالتی برای زردپوشان جمی موفق به برپایی جشن گل شده است.

فرزاد حاتمی، عماد میرجوان، مجید علیاری، متین کریم زاده، فریبرز گرامی، حسین پورامینی، شهرام گودرزی، روح الله سیف اللهی (۲ گل) و محمد نوری گلزنان این تیم در نیم فصل دوم محسوب می‌شوند.
پارس جنوبی جم در این فصل ۲۸ گل به ثبت رسانده که محمد نوری (۵گل)، مجید علیاری و روح الله سیف اللهی (۴گل) برترین گلزنان این تیم محسوب می‌شوند و عماد میرجوان  و ابراهیم صالحی نیز سه گل برای زردپوشان به ثبت رسانده‌اند.

 

 

تقابل‌های روبرو:

پرسپولیس طی حضور پارس جنوبی جم سه بار با این تیم تقابل داشته است که هر ۲جدال با برتری پرسپولیس همراه شده و یک بازی دو تیم نیز در فصل گذشته و در شرایطی که قهرمانی پرسپولیس قطعی شده بود با تساوی خاتمه یافت.
علی علیپور (۲گل)، کمال کامیابی نیا (۲گل)، امید عالیشاه و شایان مصلح زننده گل‌های پرسپولیس طی این سه تقابل بوده‌اند و روح الله سیف اللهی و ابراهیم صالحی نیز دو گل برای پارس جم به ثبت رسانده‌اند.

 

نه چندان خطرناک در بازی‌های داخل خانه:

پارس جنوبی جم برخلاف فصل گذشته نمایش قابل اتکایی در بازی‌های داخل خانه اخبار ورزشی ایران نداشته و شاید این مساله یکی از دلایلی باشد که برخلاف فصل گذشته جایگاه مناسبی در جدول به خود اختصاص نداده‌اند. شاگردان مهدی تارتار در این فصل و در ۱۴ بازی خانگی خود ۵ برد، ۶ تساوی و ۳ شکست را تجربه کرده‌اند و طی آن ۱۸ گل به ثمر رسانده و ۱۳ گل نیز دریافت کرده است.

این آمار برای فصل گذشته آنها ۶ پیروزی خانگی، ۷ تساوی و تنها دو شکست ثبت شده که یکی از آنها نیز مقابل پرسپولیس بود. آنها طی ۵ بازی اخیر خانگی خود یک برد، دو تساوی و دو شکست را متحمل شده‌اند. پرسپولیس طی ۵ بازی خارج از خانه اخیر خود ۲ برد و ۳ تساوی در کارنامه‌اش دارد.

شاگردان برانکو ایوانکوویچ طی این فصل در بازی‌های خارج از خانه خود علیرغم اینکه برخلاف فصل گذشته ( ۱۱ برد، ۲ شکست و ۲ تساوی) در این فصل ۴ پیروزی، ۹ تساوی و ۱ شکست را ثبت کرده‌اند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *