اخبار ورزشی ایران و اخبار مهم

صیادمنش در ترکیه جنجال به پا کرد:

اخبار ورزشی ایران و تحلیل خرابکاری صیادمنش به محض ورود به باشگاه
اخبار ورزشی ایران و بررسی علل خرابکاری صیادمنش به محض ورود به باشگاه

ه گزارش “اخبار ورزشی ایران”، دو روز بعد از این که الهیار صیادمنش وراد ۱۸ سالگی شد تا مشکلی طبق قوانین نقل و انتقالاتی برای امضای قرارداد حرفه ای نداشته باشد، گمانه زنی ها در خصوص پیوستن این پدیده آینده دار فوتبال ایران و استقلال به باشگاه فنرباغچه درست از آب درآمد.اخبار ورزشی ایران صیادمنش درست در دومین روز از ورود به ۱۸ سالگی توانست به جرگه لژیونرهای فوتبال ایران در یکی از بهترین باشگاه های ترکیه و اروپا تبدیل شد تا آینده ای متفاوت برای خود بسازد.

اما مراسم معارفه ستاره ایرانی و اولین روز حضور او در کمپ اختصاصی باشگاه در کنار تمام خبرهای خوشی که برای طرفداران فنرباغچه در خصوص خرید پدیده ای آینده دار در پی داشت با جنجال هایی نیز همراه شد به خصوص از جانب مترجم و همراه الهیار که طرفداران فنرباغچه نسبت به آن واکنش های تندی نشان داده و اخبار ورزشی ایران از ورود یک خائن و جاسوس از رقیب دیرینه و سنتی شان در شهر استانبول خبر دادند.

باشگاه مورد نظر مجبوبر به صدور بیانیه شد طبق گزارشات اخبار ورزشی ایران:

ماجرا اما از جایی آب خورد که برخی تصاویر منتشر شده از الهیار در اولین روز حضور در کمپ فنرباغچه نشان از اخبار ورزشی ایران همراهی یکی از مجریان سابق شبکه BJK (شبکه اختصاصی باشگاه بشیکتاش) رقیب سنتی و دیرینه فنرباغچه داشت. به نوشته skor.sozcu بهراد طالبی در حالی به عنوان همراه و مدیربرنامه های الهیار صیادمنش در مراسم معارفه و بازدید ستاره ایرانی از کمپ اختصاصی فنرباغچه حضور داشت که به عنوان یکی از طرفداران دو آتشه باشگاه بشیکتاش از دید طرفداران زرد و آبی های شهر استانبول دشمن بزرگ قلمداد می شود.

شدت واکنش ها به حضور این مجری شبکه بشیکتاش آن هم با تمام اظهارنظرهای تندی که طالبی نسبت به فنرباغچه اخبار ورزشی ایران در شبکه بشیکتاش داشت به قدری زیاد بود که سران فنرباغچه را وادار کرد برای فرونشاندن خشم طرفداران این تیم در فضای مجازی اقدام به صدور اطلاعیه رسمی و تشریح دلایل ورود این فرد به کمپ فنرباغچه و همراهی الهیار صیادمنش خرید جدید باشگاه بپردازند.

در بیانیه فنرباغچه آمده است:«فردی که در کنار الهیار صیادمنش به کمپ اختصاصی باشگاه آمد و تصاویرش در رسانه ها منتشر شد نه تنها هیچ دخل و تصرفی در عقد قرارداد با این بازیکن ندارد بلکه تنها به خاطر تسلط به زبان فارسی و همراهی چند روزه با الهیار اجازه ورود به کمپ را پیدا کرده است و از این پس هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.اخبار ورزشی ایران مطمئنا این فرد هیچ سمتی در ساختار اجرایی باشگاه ندارد و ما با تحقیق کامل بر روی تمامی جزئیات و برای حفظ اصول ارزشی باشگاه قدم برداشتیم. این فرد تنها به صورت موقت برای چند روز با فوتبالیست تازه خریداری شده آن هم با تسلط بر زبان فارسی وارد اخبار ورزشی ایران امکانات ما شد و هدف نیز استفاده از دانش او در زبان بود و همین».

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *